תוכן עניינים

הסתרת צנרת מים עם גבס

 

אסתטיקה היא מזמן איננה מילה גסה וכל בעל ובעלת בית היו חפצים בחלל פנימי סדור ובעל מקרה נקי ויפה. ועם זאת, תשתית הבית לעתים מחייבת חשיפה של צנרות כמו גם הבלטות כאלו ואחרות אשר פוגמות מעט במראה המושלם, החל ממערכות החשמל ועד לתשתיות המים והביוב.

הגבס יכול לספק מענה מושלם ומדויק למען יצירת מראה אסתטי ונקי, תוך שפתרונות גבס מקנים לנו את היכולת לשליטה מרבית בנראות שלו, כמו גם לערוך הסתרה המשתלבת באופן מופתי עם מראה הבית, ואף תורמת למראהו הדקורטיבי.

האם זה נפוץ להשתמש בגבס להסתרת תשתיות?

בהחלט כן, למעשה אנחנו פוגשים לא אחת בהסתרתן של תשתיות שונות באמצעות גבס בכל עת ועת.

הדוגמה הבולטת ביותר היא מערכת המיזוג המרכזית של הבית, ובאמצעות תעלות גבס מותאמות אישית, ניתן להקנות לבית מראה יפהפה המשתלב באופן מופתי עם התקרה.

פתרונות גבס מאפשרים לנו גם לערוך הסתרה נאה המשתלבת באופן הרמוני עם הבית באשר למערכות חשמל ותקשורת. הדבר נפוץ בעיקר במשרדים ובמרכזים מסחריים, בהם הנראות האסתטית חשובה, ואילו ישנו הצורך במערכות תקשורת וחשמל מורכבות יותר מאשר אלו המאפיינות את הבתים הפרטיים והדירות.

האם הגבס לא יכול להינזק כתוצאה מרטיבות בצנרת?

כאן המקום להכיר את המושג קרניז – אלמנט עשוי גבס אשר כבר היום נמצא בשימוש ניכר במשרדים ובבתי מגורים ובתים פרטיים. הקרניז גבס מגיע תוך שהוא מוכן מבעוד מועד והוא מהווה פתרון דקורטיבי ואסתטי נפלא למען הסתרתן של תשתיות מים וביוב.

יתרה מזאת, אחד מן היתרונות של מוצר הקרניז גבס הוא בכך שהוא עוטה על עצמו כרום כפול אשר גם מקנה לו את היכולת להסתיר באופן מופתי את צנרת הביוב וגם הוא סופג את הרעשים השונים הנובעים מן הצנרת, ובכך משכיח מאתנו שישנה צנרת אשר ממש סמוכה אלינו ובה זורמים מים בכל עת.

בעת שאתם מתקינים תשתיות מים וביוב בבית ואתם חפצים להסתירן וגם להימנע מרעשים הנובעים מהן, הרי שהשימוש בקרניז גבס מוכן יכול לאפשר לכם להשיג את המטרה בקלות ובמחירים הוגנים במיוחד.

התאמה מדויקת

האמונים על התקנת הגבס להסתרת התשתית הם או אנשי מקצוע מומחים לעבודות גבס או קבלני אינסטלציה אשר רכשו לעצמם את הידע המקצועי בתחום, והם מבצעים הן את התקנת התשתיות והן את הסתרתן באמצעות הגבס.

חשוב לציין כי אל לנו להתפשר על נראות, והיתרון הגלום בגבס להסתרת תשתיות מים וביוב טמון בכך שהוא מאפשר לנו לבצע בו גימור מדויק וחלק, וכך להתאימו למראה האסתטי והדקורטיבי של הבית או המשרד.

ובכל שאלה והתייעצות בנושא פתרונות גבס, אנו באתר עבודות גבס מיוחדות נשמח לעמוד לשירותכם עם אנשי המקצוע המובילים בתחום. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר טלפוני או להשאיר פניה באתר, ונשמח לייעץ עבורכם בכל שאלה.

טופס צור קשר

השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם במירבי

הסתרת צנרת מים עם גבס

הסתרת צנרת מים עם גבס   אסתטיקה היא מזמן איננה מילה גסה וכל בעל ובעלת בית היו חפצים בחלל פנימי סדור ובעל מקרה נקי ויפה.

קרא עוד »

מכשיר ציתות בקיר גבס

  מכשיר ציתות בקיר גבס   מכשירי ציתות החבויים בתוך קיר גבס מציגים צורה מתוחכמת של טכנולוגיית מעקב שיכולה לפגוע בפרטיות ובאבטחה במסגרות שונות. התקנים

קרא עוד »