מזנוני גבס

מזנוני גבס - כל מה שצריך לדעת

אחד התחומים שהתפתחו בבצורה משמעותית ביותר העשורים האחרונים, הוא התחום של עיצוב פנים, בתים פרטיים ומבנים עסקיים על ידי קבלן גבס.

אמנם גם בעבר היה נפוץ הנוהג לתכנן את המראה ואת האווירה הרצויה בחללים הפנימיים השונים. עם זאת, התכנון היה בדרך כלל מנת מתבצע על ידי בעלי הנכס עצמם. בשלב כל שהוא יצא לאוויר העולם מקצוע חדש – מעצב פנים. כעת, גם בעלי נכסים שאין להם יכולות או כישרונות מיוחדים בתחום, יכולים לעצב את הבית או העסק שלהם בצורה מקצועית, תוך השגת המראה הרצוי וגם האוירה המועדפת שתשרור בבית או בעסק שלהם.

עם המרכיבים השונים שמסייעים להשגת המטרה ניתן למנות מזנוני גבס איכותיים, יחד עם מגוון רחב של אמצעים אחרים. מהם המרכיבים השונים בעיצוב הפנים במבנה? איך ספריה מגבס איכותית עשויה להשתלב ולמה מדובר במרכיב מעניין בהליך העיצוב? בשורות להלן נשיב לשאלות הללו בצורה מקצועית ויסודית.

או השאירו פרטים

ממה מורכב העיצוב של מזנוני גבס

כאשר מדברים על עיצוב פנים בבית או בעסק, מדברים בעצם על כלל האמצעים שהמטרה שלהם היא לייצר את המראה והאווירה הרצויים לבעלי הנכס או למי שמתגוררים בו.

בניגוד לעבודות שיפוצים, שבדרך כלל מתבצעים על ידי בעלי הנכס עצמם, עבודות עיצוב פנים תוך יצירת מזנוני גבס או שימוש במרכיבים עיצוביים אחרים, יכולים להתבצע גם על ידי דיירים ארעיים. בנוסף, ניתן לשנות את העיצוב בכל עת. השינוי דורש אמנם השקעה כספית והשקעת מאמץ, אבל לא דורש אישורים הנדסיים מורכבים.

 

  • תאורה: מרכיב חשוב בעיצוב הפנים הוא התאורה, שמשפיעה מאד על התוצאה הסופית ועל האווירה. תאורה מעומעמת עשויה להעניק לחלל המעוצב אווירה כבדה ומסתורית, בעוד תאורה חזקה ובהירה יכולה להעניק אווירה של פתיחות ושמחה.

 

  • צבעים: גם הצבעים של הריהוט, השטיחים והקירות, כולם או חלקם, משפיעים מאד על התוצאה הסופית. יש הבדל משמעותי בין אווירה שיוצרים או עשויים ליצור צבעים כהים, לבין אווירה שנוצרת באמצעות צבעים בהירים. זאת בעיקר אם יש מתאם גבוה בין הצבעים לבין התאורה.

 

  • אביזרים: מעבר לתאורה ולצבעים, עיצוב פנים עשה שימוש באביזרים שונים. בין השאר מדובר ברהיטים, או לחילופים בתוספות כגול מזנוני גבס או מדפים, כמו גם הנמכת תקרות ובניית קרניזים. זאת, בלי קשר לחלוקה מחדש של החללים הפנימיים באמצעות קירות גבס מקצועיים.
מזנוני גבס

איך מזנוני גבס משתלבים בעיצוב פנים

באופן עקרוני, עיצוב פנים עושה שימוש בכל פריט, אביזר, רהיט או צבע שיכול לתרום להשגת המראה הרצוי והאווירה הרצויה  שנקבעה על ידי הדיירים או הבעלים של הנכס המעוצב. ברוב המכריע של המקרים, מי שאמונים על העיצוב הפנימי עושים שימוש במגוון רחב של אביזרים, חלקם כבר קיימים בבית וחלקם נרכשים בחלק מהחתירה למטרה.

עם זאת, בשנים האחרונות הולך ומתפתח טרנד חדש – שימוש בעבודות גבס בסלון למטרות עיצוב, ולא רק למטרות פרקטיות כמו חלוקה מחש של הבית או העסק. מומחים לדבר עשויים לבנות מזנוני גבס איכותיים, ספריות מגבס ומרכיבים אחרים. הבנייה בגבס מייתרת את הצורך ברכישת רהיט, שלא בטוח אם הוא יתאים לקונספט העיצובי או לחזון של בעלי הנכס או הדיירים בו. כיוון שהוא נבנה במיוחד עבור הנכס הספציפי, ההתאמה שלו לחלל הפנימי היא גבוהה ביותר.

מה הופך מזנוני גבס למרכיב חשוב בעיצוב הבית

בשורות לעיל הוסברו ההבדלים בין ריהוט גנרי, שההתאמה שלו לחלל הפנימי מתבצעת אחרי הרכישה, לבין ריהוט בעיצוב ייחודי. מהבחינה הזאת, מזנוני גבס איכותיים מהווים מוצר מנצח מהבחינה הזאת שהם מותאמים בצורה מיטבית לחלל הפנימי, יותר ויותר בעלי בתים, דיירים ובעלי עסקים מבינים את המשמעות העיצובית האדירה של מזנוני גבס איכותי בהתאמה אישית והיכולת של בעלי העסק או מי מטעמם, לייצר מראה ואווירה איכותיים וייחודיים. המזנון, כמוט גם פריטי ריהוט אחרים,, מוקם בחלל עצמו ומותאם למידות הספציפיות שלו ולאווירה הכללית השוררת בו.

אם יש לכם עניין בעבודות גבס או הקמה של מזנוני גבס איכותי בבית או בעסק, זה בהחלט המקום הנכון עבורכם. כדאי ליצור קשר כבר כעת והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם. הם יסייעו לכם לבחור את העיצוב הרצוי לכם, ולהתאים את הפריטים העיצוביים השונים בדרך להשגת התוצאה הנאותה והמתאימה עבורכם

שאלות נפוצות על מזנוני גבס

1- תאורה

2- צבעים

3- אביזרים

למחירון המדויק של מזנוני גבס כנסו לאתר >>