ספריה מגבס

ספריה מגבס - כל מה שצריך לדעת

עיצוב באמצעות גבס על ידי קבלן גבס הפך בשנים האחרונות לאחד הטרנדים המובילים והמשמעותיים ביותר בתחום עיצוב הפנים. בעלי בתים פרטיים, עסקים קטנים ובינוניים וכן חנויות ועסקים גדולים, מעדיפים את העיצוב באמצעות גבב על פני כל אופן אחר של עיצוב ובניית המראה  והאווירה בחלל הפנימי בבית או בעסק. אחד הפריטים המעניינים ביותר, שהפכו למרכיב חיוני ומשמעותיי בעיצוב, הינו ספריה מגבס איכותי.

בשורות הבאות נעסוק בעיצוב באמצעות גבס, ביתרונות והמשמעויות שלו. כמו כן נדבר על ספריה מגבס איכותית כחלק מהעיצוב הכללי, וכל פריטים אפשריים נוספים. מה זה עיצוב בגבס ואילו מרכיבים אפשר לעצב באמצעותו? מה זה בעצם ספריה מגבס ואיך היא יכולה לתרום למראה אמיתי ואיכותי של החללים הפנימיים בבית? היכן אפשר למקם את הספרייה הזאת ולמה זה יותר טוב מספרייה מעץ וברזל? התשובות להלן.

ככלל, ספריה מגבס עשויה להיות חלופה הולמת לספריה רגילה, כאשר עבור כל חלל אפשר לעצב ספריה אחרת, בגודל ובצורה שונים. אם יש לך עניין לעצב את הבית וליצור מראה איכותי ומעניין, זה בהחלט המקום המתאים, הנכון והאיכותי ביותר עבורך. זה הזמן ליצור איתנו קשר ולעשות צעד משמעותי בדרך לעיצוב מחדש בבית שלך עם עבודות גבס.

או השאירו פרטים

עיצוב ספריה מגבס – מה אפשר לעצב עם זה

עיצוב בגבס, כשמו כן הוא, הינו בניית מרכיבים שונים המשנים את המראה ואת התפקוד של מרכיבים מסוימים בחללים הפנימיים בבית או בעסק. השימוש במונח עיצוב, בניגוד לשיפוצים, מצביע על העובדה שהעיצוב הוא חלק נפרד מהשיפוצים, ובדרך כלל העיצוב של חלל פנימי כל שהוא מתבצע בתום עבודות השיפוץ וההתאמה הפיזית של החלל.

עם זאת, לעיתים מזומנות יש מפגש בין השניים, כאשר כהשלמה לשיפוצים, נבנים קירות גבס על מנת לבצע חלוקה מחדש של החללים הפנימיים. להלן כמה פריטים ומרכיבים שאפשר לייצר באמצעות עיצוב בגבס:

  • הנמכת תקרה: הנמכת תקרה היא אחד המרכיבים המעניינים, שיכולים לשנות מהקצה אל הקצה את המראה של החלל המעוצב ואת ההרגשה של מי שמגיע אליו ומתגורר בתוכו. הנמכת התקרה מאפשרת להתקין מעליה צנרת למיזוג מרכזי, כמו גם להסתיר את החיווט של מכשירים ואביזרים שונים בחלל המעוצב. בנוסף, ניתן להתאים בצורה ספציפית את התאורה.
  • בניית מזנון גבס: מזנון גבס הפך בשנים האחרונות לטרנד עיצובי משמעותי. הנטייה כיום היא פחות לרכוש פריטים ולנסות להתאים אותם לאחר מכן למבנה הספציפי של הסלון בדירה, ומצד שני להזמין מזנון מעוצב מגבס, שמותאם מלכתחילה בצורה הנכונה ביותר לאופי החלל. זאת, הן מבחינת המידות והן מבחירת המראה הסופי.
  • קרניזים: מדובר בפריטים שהמטרה שלהם היא עיצובית גרידא, ולרוב אין להם כל שימוש אחר. יחד עם התאורה, הקרניזים מייצרים את האוירה הרצויה בחלל המעוצב.
  • מדפים מגבס: במקום להתקין מדפים על הקירות, אפשר לעצב מדפים מגבס שיהיו פונקציונליים ואסתטיים כאחד.

נוסף על האמור לעיל, אפשר לעשות שימוש בעיצוב בגבס בחלקים נוספים בבית. עיצובים בגבס לחדר השינה, עיצובים לחדר האמבטיה, לחדר הילדים וכיצוא באלה. מבחר העיצובים כה רחב, עד שאי אפשר באמת להקיף אותו במאמר קצר אחד בלבד.

ספריה מגבס

איך ספריה מגבס יכולה להשתלב בעיצוב של הבית

כשמדברים על עיצוב פנים בבית, מדברים בעצם על מציאת פריטים ורהיטים, שההתאמה שלהם ואופן ההצבה שלהם בחלל המעוצב, אמורה להשיג את התוצאה הרצויה מבחינת האוירה והמראה של החלל המעוצב. לעיתים מזומנות, בעיקר בשנים האחרונות, קורה שדיירים ובעלי נכסים מעדיפים להחליף פריטים מסוימים, בבניית אותם הפריטים באמצעות גבס.

אחד הפריטים היותר משמעותית מהבחינה הזאת היא בניית ספריה מגבס איכותית. ספריה מגבס נועדה להחליף למעשה את הספרייה הישנה והטובה, שהורכבה מעץ וברזל. הספרייה קבועה בקיר, וכוללת גם מדפים שמותאמים לספרים ולכתבי העת שיוצבו עליה.

 

  • התאמה מוחלטת לחלל: עצם העובדה שעיצוב של ספריה מגבס מתבצע אחרי בחינת החלל, ומותאם באופן ספציפי אליו, מסייעת ביצירת התוצאה הסופית האיכותית. בניגוד לספריות מעץ, שהו בדרך כלל גנריות מבחינת הגודל. ספריה מגבס מותאמת באופן אישי לחלל הן בגודל והן בצורה.

 

  • סנכרון מלא עם הסביבה: ספריה מגבס איכותית מהווה חלק מהפריטים המייצרים את המראה והאווירה בחלל המעוצב. בכלל ההתאמה האישית, הסנכרון עם שאר הפריטים בחד המעוצב הוא מלא.

.

שאלות נפוצות על ספריה מגבס

ספריה מגבס עשויה להיות חלופה הולמת לספריה רגילה, כאשר עבור כל חלל אפשר לעצב ספריה אחרת, בגודל ובצורה שונים.

כנסו לאתר עכשיו וגלו >>>